strona główna

for employers
für Arbeitgeber
voor werkgevers

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

 
 
Chcę wyjechać – od czego mam zacząć?

Osoby zainteresowane wyjazdem prosimy o kontakt z naszym biurem oraz o przesłanie CV lub rejestrację na naszej stronie. Jeżeli w dniu dzisiejszym nie mamy dla Ciebie konkretnej oferty, nie znaczy to, że taka oferta nie pojawi się już wkrótce. Przesyłając do nas swoje CV lub rejestrując się trafiasz do naszej bazy, co oznacza iż będziemy informować Cię o naszych nowych propozycjach na bieżąco.

 
Jak napisać CV?

Forma CV jest dowolna, ważne jednak aby zawierało ono istotne informacje: dane osobowe, ukończone szkoły (dział wykształcenie), zatrudnienie od ostatniego do pierwszego (daty zatrudnienia, nazwa miejsca pracy, stanowisko, zakres obowiązków) oraz dodatkowe informacje: znajomość języków, ukończone kursy, kategorie prawa jazdy. Polecane przez nas formularze CV:

 
Co z transportem?

Koszt dojazdu do miejsca pracy leży po stronie kandydata. Pod wskazany adres zakwaterowania pracownik może udać się własnym transportem lub skorzystać z pomocy HM Serwis; przedstawimy dostępne opcje przejazdu oraz poinformujemy o ich kosztach. Wyjazd z Polski zorganizujemy tak, aby osoba wsiadała do autokaru, busa lub samolotu w najdogodniejszym dla siebie miejscu – najbliżej swojego miejsca zamieszkania. Zakup biletu za pośrednictwem HM Serwis nie jest związany z dodatkowymi kosztami a jedynie udogodnieniem dla pracownika.

 
Co powinienem ze sobą zabrać?

Najważniejsze to:

  • paszport oraz dowód osobisty (a przynajmniej jeden z tych dokumentów)
  • certyfikaty związane z wykonywanym zawodem
  • pieniądze, które wystarczą do momentu pierwszej wypłaty
  • telefon komórkowy, aby być w kontakcie w czasie podróży
  • numery kontaktowe do HM Serwis oraz do osób odpowiedzialnych za odbiór / wprowadzenie do zakładu pracy

 
Czy mogę liczyć na pomoc HM Serwis podczas trwania kontraktu?

Jak najbardziej! Pozostajemy do Twojej pełnej dyspozycji podczas trwania kontraktu oraz po jego zakończeniu.HM Serwis Sp. z o.o.
Al. Wojska Polskiego 62
70-477 Szczecin
Tel/fax +48 91 484 0754, +48 509 824 843
e-mail: biuro@hmserwis.pl
Copyright 2oo7 - 2o17 © HMservis
Hosting by Webport.pl