Obecnie dla jednego z naszych Klientów z branży motoryzacyjnej poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Mechanik/elektromechanik

Miejsce pracy: Szczecin

Nr ref.: mvo/szc/2021

Zadania:

  • diagnostyka i naprawa pojazdów ciężarowych.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe,
  • znajomość mechaniki i/lub elektromechaniki samochodowej,
  • doświadczenie w branży motoryzacyjnej dotyczące samochodów ciężarowych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • dodatkowe pakiety: medyczny, ubezpieczeniowy oraz sportowy,
  • zdobycie dodatkowych umiejętności przy naprawach samochodów ciężarowych znanych marek,
  • prace od poniedziałku do piątku 8-16, 13-21, w soboty 7-15.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: praca.szczecin@hmserwis.pl (w tytule maila prosimy wpisać: Nr ref.: mvo/szc/2021) lub kontakt telefoniczny(tel. 91 433 14 33, kom. 797 395 494).

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez HM Serwis Group Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, agencję zatrudnienia ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego pod numerem 15326 w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych – w powyższych celach – innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z HM Serwis Group Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.”

Aby aplikować o to stanowisko napisz e-mail na mstudio.33@gmail.com lub wypełnij nasz formularz zgłoszeniowy