HM Serwis Group jest Agencją Zatrudnienia nr 15326. Obecnie dla jednego z naszych Klientów z branży drukarskiej poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko: Pracownik drukarni.

Miejsce pracy: Szczecin
Nr ref.: pdr/szc/2023

Poszukujemy osób chętnych do pracy w drukarni na okres do świąt z możliwością przedłużenia współpracy.

W zależności od działu do Twojego zakresu obowiązków będzie należało:

  • obsługiwanie maszyn drukarskich (nakładanie, odbieranie, pakowanie),
  • kontrola jakościowa i ilościowa wyrobów,
  • zbijanie ramek/ nakładanie obrazków na ramki,
  • wykonywanie prac pomocniczych na terenie drukarni,
  • szycie prostych artykułów na szwalni,
  • dostarczanie komponentów na produkcję,
  • rozładowywanie i pakowanie transportów na magazynie,
  • pakowanie i oklejanie gotowych towarów.

В зависимости от отдела в ваши обязанности будет входить:

  • работа с печатными машинами (нанесение, подбор, упаковка),
  • контроль качества продукции,
  • свертывание кадров/наложение изображений на кадры,
  • выполнение вспомогательных работ на территории типографии,
  • пошив простых изделий в швейном цеху,
  • поставка комплектующих для производства,
  • разгрузка и упаковка транспорта на складе,
  • фасовка и упаковка готовой продукции.

Wymagania:

  • gotowość do pracy OD PAŹDZIERNIKA w systemie trzyzmianowym w zależności od działu :        7-15/6-14/14-22/22-6/10-18,
  • sprawność manualna i fizyczna,
  • dokładność i rzetelność oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • chęć rozwoju i zdobywania nowych umiejętności.

Требования:

  • готовность работать с октября в трехсменном режиме в зависимости от отдела :                     7-15/6-14/14-22/22-6/10-18,
  • ручная и физическая ловкость,
  • точность и надежность, а также приверженность выполняемой работе,
  • готовность развиваться и приобретать новые навыки.

Oferujemy:

  • stawkę godzinową 19,85 zł netto (dla studentów 25 zł netto),
  • dodatek do godzin nocnych + 2zł brutto (22-6)
  • + 3 zł brutto do każdej godziny w weekend (sobota, niedziela)
  • co miesiąc dodatkipremię produkcyjną,
  • premię frekwencyjną – 400zł miesięcznie,
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,
  • możliwość nadgodzin,
  • codziennie świeże owoce oraz bogato wyposażone zaplecze socjalne,
  • możliwość przejścia pod bezpośredni zatrudnienie do pracodawcy na Umowę o pracę.

Мы предлагаем:

  • почасовая ставка 19,85 злотых нетто (для студентов 25 злотых нетто),
  • ежемесячные премии, бонусы,
  • доплата за ночные часы + 2 злотых брутто (22-6)
  • + 3 злотых брутто за каждый час в выходные дни (суббота, воскресенье)
  • бонус за посещение – 400 zł ежемесячно,
  • трудоустройство на основании Umowa Zlecenie,
  • возможность работы на над часы,
  • свежие фрукты каждый день и хорошо оборудованные социальные объекты,
  • возможность перехода на прямое трудоустройство к работодателю на Umowa o pracę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: praca.szczecin@hmserwis.pl z wpisaniem nr ref. pdr/szc/2023 w temacie wiadomości lub kontakt telefoniczny (tel. 91 433 14 33, kom. 797 395 500)

Uwaga: za polecenie pracownika, który przepracuje u nas miesiąc (min. 180 godzin) oferujemy 200 zł netto 🙂

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez HM Serwis Group Sp. z o.o. ujawnioną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 15326 w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych w powyższych celach innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z HM Serwis Group Sp. z o.o. oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.”

Aby aplikować o to stanowisko napisz e-mail na praca.szczecin@hmserwis.pl lub wypełnij nasz formularz zgłoszeniowy