Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku: Pracownika magazynu do firmy zajmującej się dostawą usług logistycznych.

Miejsce pracy: Gardno k. Gryfina
Nr ref. mag/gar/2018

Zadania:

  • kompletowanie, pakowanie i wysyłanie zamówień,
  • przyjmowanie i rozlokowywanie towaru w magazynie,
  • obsługę zwrotu zamówień,
  • obsługę narzędzi elektronicznych (skaner i komputer),
  • utrzymywanie porządku na swoim stanowisku pracy.

Wymagania:

  • chęci do pracy,
  • samodzielność i odpowiedzialność,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość j. angielskiego i/lub posiadanie uprawnień na wózki widłowe.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat,
  • 2 400 zł brutto miesięcznie + premia do 360 zł brutto,
  • darmowe obiady w miejscu pracy,
  • pakiet benefitów (opieka medyczna, karta multisport, kurs j. angielskiego).

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: praca.szczecin@hmserwis.pl z wpisaniem nr ref. mag/gar/2018 w temacie wiadomości.

UWAGA: za polecenie pracownika, który przepracuje u nas miesiąc (min. 180 godzin) oferujemy 200 zł netto 🙂

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez HM Serwis Group Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, agencję zatrudnienia ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego pod numerem 15326 w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych – w powyższych celach – innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z HM Serwis Group Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.

Aby aplikować o to stanowisko napisz e-mail na praca.szczecin@antidotum.eu lub wypełnij nasz formularz zgłoszeniowy