Poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Spawacz MAG.

Miejsce pracy: Rostock
Nr ref.: mag/ros/2024

Zadania:

  • spawanie dużych konstrukcji o różnych rodzajach materiałów,
  • spawanie we wszystkich pozycjach,
  • obróbka spoin spawalniczych,
  • kontrola jakości.

Wymagania:

  • wykształcenie spawacz/ślusarz,
  • doświadczenie minimum 2 lata,
  • posiadanie aktualnego certyfikatu/uprawnieniń spawalniczych,
  • znajomość języka niemieckiego umożliwiająca komunikację – WARUNEK KONIECZNY ,
  • prawo jazdy oraz własny środek transportu,
  • predyspozycje psychofizyczne do pracy na wysokości.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie NIEMIECKIEJ umowy o pracę NA CZAS NIEOKREŚLNONY,
  • stawka godzinowa wzrastająca przez okres 15 m-c w przedziale: 16,27 – 19,13€/h brutto
  • dieta 40€/dzień,
  • dodatek urlopowy i bożonarodzeniowy od 250€,
  • do 30 dni urlopu rocznie,
  • odzież roboczą,
  • szkolenie wprowadzające i wsparcie doświadczonych pracowników.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail praca.szczecin@hmserwis.pl w temacie wiadomości wpisując nr ref. mag/ros/2024 lub kontakt telefoniczny(tel. 91 433 14 33, kom. 797 395 500).

Zapraszamy również do naszego biura w Szczecinie przy ul. Bogusława X 1/13 (3 piętro).

UWAGA: za polecenie pracownika, który przepracuje 6 tygodni premia 250€ brutto 🙂

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez HM Serwis Group Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, agencję zatrudnienia ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego pod numerem 15326 w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych – w powyższych celach – innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z HM Serwis Group Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.”

Aby aplikować o to stanowisko napisz e-mail na praca.szczecin@hmserwis.pl lub wypełnij nasz formularz zgłoszeniowy