Poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Specjalista ds. Planowania Produkcji do firmy zajmującej się produkcją materiałów biurowych.

Miejsce pracy: Przecław
Nr ref.: spp/prz/2022

Zadania:

  • Przygotowywanie planów produkcji,
  • Komunikacja z klientami głównie niemieckimi,
  • Koordynacja z kierownictwem produkcji,
  • Zadania projektowe np. z lean managament,
  • Zadania zlecone przez Kierownika Produkcji.

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację – w mowie i piśmie,
  • Duża samodzielność, rzetelność i dokładność w działaniu,
  • Bardzo dobra znajomości MS Office,
  • Umiejętność tworzenia opracowań i analiz,
  • Komunikatywność oraz wysoka kultura osobista,
  • Bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • Bardzo ciekawą i rozwojową pracę w nowoczesnym zakładzie w bardzo dobrym zespole,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Bogaty pakiet socjalny (karta Multisport, karta Medicover Sport, posiłki itp.),
  • dofinansowanie wypoczynku, bony z okazji świąt oraz paczki dla dzieci z ZFŚS.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail:  praca.szczecin@hmserwis.pl z nr ref.: spp/prz/2022 wpisanym w temacie wiadomości lub kontakt telefoniczny (kom. 797 395 500).

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez HM Serwis Group Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, agencję zatrudnienia ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego pod numerem 15326 w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych – w powyższych celach – innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z HM Serwis Group Sp. z o.o z siedzibą w Szczecinie oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.

Aby aplikować o to stanowisko napisz e-mail na mstudio.33@gmail.com lub wypełnij nasz formularz zgłoszeniowy