Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku: Spedytor  do jednej z wiodących firm transportowych na rynku transportowym.

Miejsce pracy: Szczecin
Nr ref: spn/SZCZ/2020

Zadania:

  • bieżąca i kompleksowa obsługa zleceń klientów,
  • budowanie dobrych relacji z istniejącymi i potencjalnymi nowymi klientami,
  • planowanie i organizacja prac związanych z realizacją zleceń,
  • pozyskiwanie nowych klientów oraz podwykonawców usług,
  • koordynacja i monitorowanie procesu,
  • rejestracja zleceń oraz prowadzenie i kontrola dokumentacji przewozowej.

Wymagania:

  • znajomość język niemiecki na poziomie komunikatywnym (znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem!),
  • wiedzę i doświadczenie z zakresu transportu drogowego lub determinacja do jej szybkiego nabycia,
  • zorganizowanie, dyspozycyjność, gotowość do pracy ‚na telefonie’, komunikatywność oraz konsekwencja w dążeniu do celu,
  • umiejętność efektywnego zarządzania czasem i zasobami,
  • znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),
  • pozytywne nastawienie, pracowitość oraz otwartość.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie wraz z atrakcyjnym motywacyjnym wynagrodzeniem,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • niezbędne narzędzia potrzebne do wykonywania pracy,
  • szkolenia oraz imprezy integracyjne,
  • przyjazną atmosferę pracy w młodym otwartym i dynamicznym zespole,
  • prywatną opiekę medyczną.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: praca.szczecin@hmserwis.pl (w tytule maila prosimy wpisać: Nr ref.: SPN/SZCZ/2019)  lub kontakt telefoniczny(tel. 91 433 14 33, kom. 797 395 500).

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez HM Serwis Group Sp. z o.o. ujawnioną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 15326 w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych w powyższych celach innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z HM Serwis Group Sp. z o.o. oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.”

Aby aplikować o to stanowisko napisz e-mail na praca.szczecin@hmserwis.pl lub wypełnij nasz formularz zgłoszeniowy