Doradztwo i rekrutacja

Rekrutacja polega na szukaniu osób na stanowiska średniego i wyższego szczebla zarządzania oraz specjalistów. Proces kompleksowego doboru i selekcji pracowników rozpoczyna się już w momencie zidentyfikowania potrzeb Klienta i trwa aż do zatrudnienia w jego firmie najbardziej odpowiedniego pracownika.

Naszym zadaniem jest znalezienie takich osób, które idealnie będą się wpisywać w profil osobowościowo-kompetencyjny wypracowany razem z Klientem.

Kiedy i dlaczego warto skorzystać?

Gdy brakuje odpowiednich zasobów i/lub narzędzi do przeprowadzenia efektywnej rekrutacji. Jeżeli od dłuższego czasu nie udaje się samodzielnie znaleźć właściwego kandydata na dane stanowisko, a zależy Państwu na dotarciu do najwyższej klasy specjalistów również tych, którzy nie poszukują pracy w aktywny sposób. Pomożemy także wtedy, gdy w relatywnie krótkim czasie potrzebna jest duża grupa pracowników.

Usługi doradztwa personalnego gwarantują Państwu dostęp do obszernej bazy kandydatów, wnikliwą i skuteczną weryfikację umiejętności i kompetencji merytorycznych kandydatów, obniżenie kosztów procesu rekrutacji, dostęp do profesjonalnych metod i narzędzi oceny kandydatów, a także opracowany kwestionariusz kompetencji idealnie dostosowany do Państwa wymagań.

Zapewniamy także doradztwo w zakresie formułowania oferty pracy konkurencyjnej na danym rynku i gwarantujemy poufności procesu rekrutacji oraz obiektywizmu oceny.

Ostatecznie wybrani kandydaci, którzy w pełni odpowiadają Państwa oczekiwaniom zostają zaprezentowani w dogodnym dla Państwa terminie.

Podczas rozmów z kandydatami nasz zespól bardzo wnikliwie analizuje zarówno indywidualne cechy osobowościowe kandydatów jak i ocenia ich umiejętności, kompetencje i doświadczenie.

Dzięki temu możemy zagwarantować, że plany zawodowe i cele osobiste pracownika będą spójne z celami strategicznymi oraz kulturą organizacyjną przedsiębiorstwa.

Rekrutacje specjalistyczne prowadzimy w obszarach:

  • informatyki i telekomunikacji,
  • finansów, księgowości, HR,
  • budownictwa, produkcji i łańcucha dostaw.

Udzielamy gwarancji

na każdego zatrudnionego za naszym pośrednictwem kandydata (dzięki wysokiemu zaangażowaniu w prowadzone projekty oraz doświadczonej kadrze pracowników HM Serwis Group ma bardzo wysoką skuteczność działania. Jeżeli jednak pracownik nie spełni Państwa oczekiwań, poszukamy w jego miejsce kolejnego kandydata, bez obciążania dodatkowymi kosztami).