Wymarzona praca dla Ciebie

Zdobądź możliwość określenia odpowiedniej dla siebie        ścieżki rozwoju zawodowego.

Masz możliwość przetrenowania kluczowego etapu procesu rekrutacji, jakim jest rozmowa kwalifikacyjna.

Uzyskaj dostęp do wielu ciekawych ofert pracy, które same Cię znajdą.

Jak zdobyć dobrze płatną pracę?

Stwórz swoją wizytówkę w postaci dobrze przygotowanego CV, z którego dowiemy się o Twoich umiejętnościach i prześlij je nam. Dzięki temu łatwiej będzie nam dopasować odpowiednią pracę do Twoich możliwości.

Daj się lepiej poznać

Dokładnie przeanalizujemy Twoje dokumenty, a jeśli zajdzie taka potrzeba, zaprosimy Cię na rozmowę, byśmy mogli lepiej się poznać.

Aby w pełni czuć satysfakcję z wykonywanej pracy niezbędne jest odpowiednie dopasowanie indywidualnych cech (osobowości, predyspozycji zawodowych, doświadczenia) do wymagań stawianych przez dany zawód. Wiemy, ze odpowiednie ukierunkowanie własnej kariery zawodowej to klucz do sukcesu.

Podczas rozmowy kwalifikacyjnej z pewnością zostaniesz poproszony o wypełnienie testu językowego, osobowościowego, kompetencji czy umiejętności. Przebieg rozmowy i wykorzystywane podczas niej narzędzia rekrutacyjne zależą od stanowiska, na jakie się ubiegasz.

Nie daj o sobie zapomnieć

Czasami poszukiwanie odpowiedniego stanowiska wymaga od nas cierpliwości. Od czasu do czasu przypomnij się nam, byśmy mogli powiedzieć Ci na jakim etapie poszukiwań jesteśmy. Jeśli w tym czasie znajdziesz pracę będzie nam miło jak nas o tym powiadomisz.