HM Serwis Group jest Agencją Zatrudnienia nr 15326. Obecnie dla jednego z naszych klientów z siedzibą w Chinach, prężnie działającego od 2007 roku w branży energetyki wiatrowej, do oddziału w Polsce poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Samodzielny/a Księgowy/a

Miejsce pracy: Goleniów
Nr ref.: ksi/gol/2024

Zadania:

  • Prowadzenie księgowości spółek według polskiego prawa
  • Odpowiedzialność za politykę rachunkowości – udział w tworzeniu procedur i regulaminów wewnętrznych
  • Kontrola formalno-prawna i rachunkowa dokumentów księgowych
  • Nadzór nad prowadzeniem księgowości w języku angielskim zgodnie z polityką centrali w Chinach
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych rocznych i okresowych
  • Przygotowanie i sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT, podatki lokalne, inne)
  • Współpraca z innymi działami w sprawach finansowych i podatkowo-rachunkowych
  • Przygotowywanie raportów i analiz na bieżące potrzeby Zarządu, GUS, NBP i innych instytucji
  • Kontakt i współpraca z USk, ZUS, GUS, NBP i innymi instytucjami zewnętrznymi
  • Wdrożenie polskiego oprogramowania i JPK, koordynacja z polskim i chińskim wdrożeniem oprogramowania

Wymagania:

  • Co najmniej 5-letnie doświadczenie w branży produkcyjnej w firmie będącej spółką (a nawet grupą spółek)
  • Wykształcenie wyższe ze specjalnością: zarządzanie finansami / rachunkowość / finanse i ekonomia
  • Znajomość programów Excel, Microsoft Office, Oracle, Enova, Rewizor
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji
  • Znajomość przepisów obowiązujących w Polsce
  • Znajomość tematu – CBAM
  • Doświadczenie we wdrażaniu systemu ERP do firmy

Oferujemy:

  • Możliwość zbudowania swojego działu i rozwoju w międzynarodowej firmie oraz tworzenia kolejnych oddziałów na terenie województwa zachodniopomorskiego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze + premia roczna
  • Pracę od 7-8:30 po 8h, zaledwie pół godziny od centrum Szczecina
  • Kartę lunchową Edenred 400 zł/miesięcznie
  • Ubezpieczenie na życie z możliwości rozszerzenia na członków rodziny
  • Prywatną opiekę medyczną – Medicover + stomatologia Start Smile
  • Prezenty świąteczne, wyjścia integracyjne, etc.
  • Rozwój zawodowy, szkolenia zewnętrzne oraz wyjazdowe
  • Pełne wsparcie przełożonego

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail praca.szczecin@hmserwis.pl w temacie wiadomości wpisując nr ref. ksi/gol/2024 lub kontakt telefoniczny(tel. 91 433 14 33, kom. 797 395 500).

Zapraszamy również do naszego biura w Szczecinie przy ul. Bogusława X 1/13 (3 piętro).

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez HM Serwis Group Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, agencję zatrudnienia ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego pod numerem 15326 w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych – w powyższych celach – innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z HM Serwis Group Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.”

Aby aplikować o to stanowisko napisz e-mail na praca.szczecin@hmserwis.pl lub wypełnij nasz formularz zgłoszeniowy