HM Serwis Group jest Agencją Zatrudnienia nr 15326. Obecnie dla jednego z naszych klientów w Niemczech poszukujemy pracowników na stanowisko kelner.

Miejsce pracy: Benz na wyspie Usedom
Nr ref.: kel/use/2024

Zadania :

  • Przyjmowanie gości i przydzielanie im stolików
  • Doradzanie i przyjmowanie zamówień od klientów
  • Obsługa określonej liczby stolików
  • Stały kontakt z kuchnią

Wymagania :

  • Doświadczenie na powyższym stanowisku
  • Miła aparycja
  • Komunikatywna znajomość j. niemieckiego

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie NIEMIECKIEJ umowy o pracę NA CZAS NIEOKREŚLNONY
  • Podstawowe wynagrodzenie 14,50€ + napiwki
  • Dodatek urlopowy i bożonarodzeniowy od 250€
  • Do 30 dni urlopu rocznie
  • Możliwość wynajęcia pokoju – miesięczny koszt ok. 300€
  • Rabaty w różnych sklepach wysyłkowych, sieciach hotelowych oraz liniach
    lotniczych, domach mody i innych

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail praca.szczecin@hmserwis.pl w temacie wiadomości wpisując nr ref. kel/use/2024 lub kontakt telefoniczny (tel. 91 433 14 33, kom. 797 395 500). Zapraszamy również do naszego biura w Szczecinie przy ul. Bogusława X 1/13 (3 piętro).

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez HM Serwis Group Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, agencję zatrudnienia ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego pod numerem 15326 w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych – w powyższych celach – innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z HM Serwis Group Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.”

Aby aplikować o to stanowisko napisz e-mail na praca.szczecin@hmserwis.pl lub wypełnij nasz formularz zgłoszeniowy