Poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Magazynier z uprawnieniami UTD na wózki widłowe do firmy zajmującej się produkcją taśm transportowych wykorzystywanych w przemyśle.

Miejsce pracy: Szczecin (Dąbie)
Nr ref.: ope/szc/2024

Zadania:

  • obsługa wózka widłowego wysokiego składu,
  • rozładowywanie i przyjmowanie dostaw materiałów i wyrobów gotowych,
  • kompletowanie i rozliczanie wydanych materiałów,
  • pakowanie materiałów i wyrobów zgodnie z wytycznymi,
  • pozostałe prace magazynowe.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie,
  • uprawnienia na wózki widłowe UDT,
  • dobra organizacja pracy,
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • sumienność oraz dokładność przy wykonywaniu obowiązków.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • wynagrodzenie od 4 500 PLN brutto,
  • 0d 550 zł brutto bonusów,
  • pracę w systemie 3-zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00,22:00-6:00),
  • szkolenie wprowadzające i wsparcie doświadczonych pracowników.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail praca.szczecin@hmserwis.pl w temacie wiadomości wpisując nr ref. ope/szc/2024 lub kontakt telefoniczny: kom. 797 395 500).

Zapraszamy również do naszego biura w Szczecinie przy ul. Bogusława X 1/13 (3 piętro).

UWAGA: za polecenie pracownika, który przepracuje u nas miesiąc (min. 180 godzin) oferujemy 200 zł netto 🙂

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez HM Serwis Group Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, agencję zatrudnienia ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego pod numerem 15326 w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych – w powyższych celach – innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z HM Serwis Group Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.”

Aby aplikować o to stanowisko napisz e-mail na praca.szczecin@hmserwis.pl lub wypełnij nasz formularz zgłoszeniowy