Dla naszego belgijskiego Klienta poszukujemy pracowników na stanowisko Malarz / Piaskarz przemysłowy .

Miejsce pracy: BELGIA (Antwerpia)
Nr ref.: MAL/BE/2024

Zadania:

  • obróbka strumieniowo-ścierna dużych elementów
  • malowanie ciśnieniowe

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe na dużych zakładach przemysłowych
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • mile widziane VCA

Oferujemy:

  • umowa minimum na rok
  • stawka 14-16 Euro na godzinę netto
  • zakwaterowanie po stronie pracodawcy
  • codzienne dojazdy do pracy
  • praca w zakładach COVESTRO

Więcej szczegółów w trakcie rozmowy rekrutacyjnej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail praca.szczecin@hmserwis.pl w temacie wiadomości wpisując nr ref. MAL/BE/2024 lub kontakt telefoniczny (Marta: +48 509 824 805).

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez HM Serwis Group Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, agencję zatrudnienia ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego pod numerem 15326 w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych – w powyższych celach – innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z HM Serwis Group Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.”

Aby aplikować o to stanowisko napisz e-mail na praca.szczecin@hmserwis.pl lub wypełnij nasz formularz zgłoszeniowy