Poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Operator maszyn do firmy zajmującej się produkcją taśm transportowych wykorzystywanych w przemyśle.

Miejsce pracy: Szczecin (Dąbie)
Nr ref.: op/szc/2024

Zadania:

  • obsługa maszyn produkcyjnych (tnących i wtryskarek),
  • ręczny montaż taśm transportowych,
  • kontrola jakości poszczególnych komponentów i gotowych taśm,
  • przygotowanie komponentów do montażu (czyszczenie, usuwanie naddatków).

Wymagania:

  • sprawność manualna i fizyczna,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • chęć i szybkość przyswajania wiedzy,
  • doświadczenie w pracach produkcyjnych z maszynami.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z wynagrodzeniem od 4242 zł brutto,
  • premie do 422 zł brutto,
  • dodatek za dojazd do pracy 100 zł brutto,
  • pracę w systemie 2-zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00),
  • szkolenie wprowadzające i wsparcie doświadczonych pracowników.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail praca.szczecin@hmserwis.pl w temacie wiadomości wpisując nr ref. op/szc/2024 lub kontakt telefoniczny( kom. 797 395 500).

Zapraszamy również do naszego biura w Szczecinie przy ul. Bogusława X 1/13 (3 piętro).

UWAGA: za polecenie pracownika, który przepracuje u nas miesiąc (min. 180 godzin) oferujemy 200 zł netto 🙂

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez HM Serwis Group Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, agencję zatrudnienia ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego pod numerem 15326 w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych – w powyższych celach – innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z HM Serwis Group Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.”

Aby aplikować o to stanowisko napisz e-mail na praca.szczecin@hmserwis.pl lub wypełnij nasz formularz zgłoszeniowy