HM Serwis Group Sp. z o. o., dla holenderskiego kontrahenta poszukuje kandydatów na stanowiska:

Monter rurociągów

Monter rurociągów okrętowych

Spawacz/Spawacz okrętowy TIG

Spawacz/Spawacz okrętowy MIG/MAG

Miejsce pracy: HOLANDIA/BELGIA (Antwerpia, Rotterdam, Dinteloord, Sas van Gent, Oss, Raamsdonksveer, Vlissingen)

Nr ref.: OKR/HOL/2024

Zadania:

  • Montaż nowych instalacji rurociągowych oraz konstrukcji stalowych
  • Przygotowanie elementów do spawania
  • Spawanie elementów według dostarczonej dokumentacji technicznej
  • Kontrola wizualna wykonanych spoin

Wymagania:

  • doświadczenie w zawodzie monter/spawacz,
  • certyfikaty spawalnicze,
  • VCA lub chęć jego wyrobienia,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • możliwość stałej i długoterminowej współpracy,
  • stawka 16-20 €/h netto,
  • 40- 56h tygodniowo,
  • zorganizowane darmowe zakwaterowanie – Pokoje jednoosobowe,
  • dojazd do pracy,
  • dodatki urlopowe.

Więcej szczegółów w trakcie rozmowy rekrutacyjnej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail praca.szczecin@hmserwis.pl w temacie wiadomości wpisując nr ref. okr/HOL/2024 lub kontakt telefoniczny:

  +48 797 395 500, +48 509 824 805

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez HM Serwis Group Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, agencję zatrudnienia ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego pod numerem 15326 w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych – w powyższych celach – innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z HM Serwis Group Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.”

Aby aplikować o to stanowisko napisz e-mail na praca.szczecin@hmserwis.pl lub wypełnij nasz formularz zgłoszeniowy