HM Serwis Group Sp. z o. o., dla belgijskiego kontrahenta poszukuje kandydatów na stanowisko Murarz do uzupełniania spoin w murach pałacyku na terenie Putte.

Miejsce pracy: BELGIA (Putte)
Nr ref.: mur/BE/2024

Zadania:

  • renowacja murów pałacyku,
  • ręczne uzupełnianie spoin w murach.

Wymagania:

  • min. 3 lata doświadczenia związane z powyższym stanowiskiem,
  • zdolności manualne,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • zlecenie na około 3 miesiące – polska umowa,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zorganizowane darmowe zakwaterowanie – jednoosobowe zakwaterowanie na terenie pałacu,
  • opiekę naszego holenderskiego biura na miejscu.

Więcej szczegółów w trakcie rozmowy rekrutacyjnej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail praca.szczecin@hmserwis.pl w temacie wiadomości wpisując nr ref. mur/BE/2023 lub kontakt telefoniczny:

  +48 797 395 500, +48 509 824 805

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez HM Serwis Group Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, agencję zatrudnienia ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego pod numerem 15326 w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych – w powyższych celach – innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z HM Serwis Group Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.”

Aby aplikować o to stanowisko napisz e-mail na prca.szczecin@hmserwis.pl lub wypełnij nasz formularz zgłoszeniowy