HM Serwis Group Sp. z o. o., dla holenderskiego kontrahenta poszukuje kandydatów na stanowisko ZBROJARZ.

Miejsce pracy: HOLANDIA (Goes)
Nr ref.: ZBR/HOL/2024

Zadania:

  • praca w hali przy budowie ścian do 25 m,
  • szybka praca cęgami,
  • czytanie planów i rysunków technicznych w zakresie zbrojenia.

Wymagania:

  • doświadczenie w zawodzie zbrojarza ( szybkie kręcenie cęgami),
  • VCA mile widziane,
  • mile widziane prawo jazdy kat. B oraz komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • możliwość stałej i długoterminowej współpracy,
  • stawka 11,50-14 €/h netto,
  • rotacja 8/10 dni (200h/miesięcznie),
  • zorganizowane darmowe zakwaterowanie/dopłata do własnego mieszkania,
  • dojazd do pracy, jeśli korzystasz z własnego samochodu – dodatek ,
  • opiekę naszego holenderskiego biura na miejscu,
  • premię za polecenia pracowników,
  • pełen pakiet świadczeń.

Więcej szczegółów w trakcie rozmowy rekrutacyjnej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail praca.szczecin@hmserwis.pl w temacie wiadomości wpisując nr ref. ZBR/HOL/2024 lub kontakt telefoniczny:

  +48 797 395 500, +48 509 824 805

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez HM Serwis Group Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, agencję zatrudnienia ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego pod numerem 15326 w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych – w powyższych celach – innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z HM Serwis Group Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.”

Aby aplikować o to stanowisko napisz e-mail na praca.szczecin@hmserwis.pl lub wypełnij nasz formularz zgłoszeniowy