HM Serwis Group Sp. z o. o., dla jednego z naszych klientów poszukuje kandydatów na stanowisko osoby sprzątającej.

Miejsce pracy: Parsówek (20 km od Gryfina)
Nr ref.: spr/PAR/2024

Zadania:

  • utrzymanie porządku w domu 5-cio osobowej rodziny o powierzchni około 1000 m2,
  • sprzątanie części mieszkalnych i rekreacyjnych domu,
  • odkurzanie, mycie podłóg, czyszczenie łazienek, kuchni i innych pomieszczeń.

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzątaniu mieszkań lub domów,
  • dokładność i rzetelność,
  • gotowość do pracy od zaraz.

Oferujemy:

  • zlecenie ze stawką godzinową 23 zł netto,
  • gwarantowane 40h pracy w tygodniu,
  • pracę od poniedziałku do piątku,
  • mieszkanie 2 pokojowe na wyłączność 300 m od miejsca pracy – możliwość zamieszkania z partnerem/rodziną – (pracownik opłaca tylko media: prąd, gaz, woda),
  • ciepły posiłek w dni pracy.

Więcej szczegółów w trakcie rozmowy rekrutacyjnej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail praca.szczecin@hmserwis.pl w temacie wiadomości wpisując nr ref. spr/PAR/2024 lub kontakt telefoniczny:

  +48 797 395 500

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez HM Serwis Group Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, agencję zatrudnienia ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego pod numerem 15326 w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych – w powyższych celach – innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z HM Serwis Group Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.”

Aby aplikować o to stanowisko napisz e-mail na praca.szczecin@hmserwis.pl lub wypełnij nasz formularz zgłoszeniowy