HM Serwis Group jest Agencją Zatrudnienia nr 15326. Obecnie dla jednego z naszych Klientów zajmującego się budową obiektów kubaturowych poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko: Inżynier na budowie.

Miejsce pracy: Północno-zachodnia Polska
Nr ref.: inz/zach/2024

Obowiązki:

  • Prace w ramach przygotowania procesu rozpoczęcia budowy
  • Zamówienie na zakupy materiałów niezbędnych do budowy
  • Kierowanie pracami budowlanymi zgodnie ze standardami
  • Współpraca z inwestorem, inspektorem nadzoru budowlanego, oraz projektantem
  • Odbiór prac podwykonawców
  • Nadzór nad dokumentacją budowlaną

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe budowlane
• Prawo jazdy kat. B
• Znajomość pakietu MS Office oraz programu AutoCad
• Znajomość prawa budowlanego
• Możliwość wyjazdów w delegację
• Mile widziana znajomość j. angielskiego/niemieckiego
• Mile widziane min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, z wynagrodzeniem od 5400-6100 zł brutto/miesięcznie
  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
  • Praca od poniedziałku do piątku po 8-9 godzin
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (komputer, telefon)
  • Ubezpieczenie grupowe, Medicover
  • Karierę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się branży energii słonecznej

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: praca.szczecin@hmserwis.pl z wpisaniem nr ref. inz/zach/2024 w temacie wiadomości lub kontakt telefoniczny (Viber) , kom. 797 395 500)

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez HM Serwis Group Sp. z o.o. ujawnioną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 15326 w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych w powyższych celach innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z HM Serwis Group Sp. z o.o. oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.”

Aby aplikować o to stanowisko napisz e-mail na praca.szczecin@hmserwis.pl lub wypełnij nasz formularz zgłoszeniowy