HM Serwis Group jest Agencją Zatrudnienia nr 15326. Obecnie dla jednego z naszych Klientów zajmującego się instalacjami fotowoltaicznymi poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko: OPERATOR MASZYN BUDOWLANYCH.

Miejsce pracy:  POLSKA (różne lokalizacje)
Nr ref.: fot/pol/2024

Obowiązki:

  • Obsługa kafara/palownicy
  • Wyznaczanie linii między słupami oraz miejsca wbicia
  • Prowadzenie prac zgodnie z obsługą maszyn oraz z przepisami BHP
  • Dbanie o stan techniczny powierzonego sprzętu

Wymagania:

  • Uprawnienia do obsługi kafara samojezdnego – MILEWIDZIANE
  • Doświadczenie techniczne budowlane – MILEWIDZIANE
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność planowania pracy (kolejność wykonywania prac)
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy poza swoim miejscem zamieszkania

Oferujemy:

  • Zlecenie na 6 miesięcy z możliwością przedłużenia współpracy
  • Stawką godzinową akordowa –miesięczne wynagrodzenie od 6 000 zł netto
  • Pracę od poniedziałku do piątku 7:00-17:00/soboty 7:00-14:00
  • Zakwaterowanie + codziennie transport do pracy
  • Karierę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się branży energii słonecznej
  • Profesjonalne szkolenia
  • Praca na sprzęcie wysokiej jakości

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: praca.szczecin@hmserwis.pl z wpisaniem nr ref. fot/pol/2024 w temacie wiadomości lub kontakt telefoniczny , kom. 797 395 500)

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez HM Serwis Group Sp. z o.o. ujawnioną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 15326 w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych w powyższych celach innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z HM Serwis Group Sp. z o.o. oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.”

Aby aplikować o to stanowisko napisz e-mail na praca.szczecin@hmserwis.pl lub wypełnij nasz formularz zgłoszeniowy